W przypadku utrudnień w korzystaniu ze strony, zapraszamy do naszego nowego sklepu: sklepamarparkiety.pl
- możliwość wysyłki Paczkomatami InPost

[2015-10-04] Szkolenie Parkieciarskie z firmą Amar Parkiety

Szkolenie Parkieciarskie z firmą Amar Parkiety
W pogodny wrześniowy dzień Firmy Amar Parkiety i Loba – Wakol Polska, zorganizowała szkolenie parkieciarskie, które odbyło się w Domu Weselnym u Bolka w miejscowości Sanniki, położonej w malowniczej okolicy, wśród pięknych jezior i lasów. W celu zdobycia bezcennej wiedzy wyruszyliśmy w podróż autokarem, spod siedziby Amar Parkiety o godz 9.00 rano. Mimo dużych trudności w poruszaniu się w Warszawskich korkach, w dobrych humorach dotarliśmy na miejsce spotkania. Po krótkim odpoczynku po podróży i smacznym poczęstunku przystąpiliśmy do szkolenia. Po powitaniu przybyłych gości i przedstawieniu firm Amar Parkiety i Loba – Wakol Polska, głos zabrali prowadzący wykłady.

[2014-08-13] Szkolenie Amar Parkiety, OSMO, Festool i Jawor Parkiet

Szkolenie parkieciarskie z firmą Amar Parkiety.

Dnia 06 czerwca 2014 r firma Amar Parkiety wraz z firmą Festool, NOBLESS, Jawor Parkiet zaprosiła parkieciarzy i stolarzy z terenu Mazowsza na szkolenie produktowe.

Spotkanie odbyło się w Warszawie na ul. Młodzieńcza 11, w Sali Bankietowej. Jest to kontynuacja szkoleń, dla wykonawców i placówek handlowych, zaprzyjaźnionych z firmą Amar Parkiety.

W pierwszej fazie prezentacji Pan Sławomir Trojan, zademonstrował narzędzia i urządzenia stolarsko – parkieciarskie marki Festool. Omówił i pokazał działania praktyczne min. pilarki PRECISIO CS 50, stolika MFT 3, zagłębiarki TS 55 REBQ z szyną FS800/2.

[2013-10-12] Szkolenie Parkieciarskie z firmą Amar Parkiety

Latem tego roku w restauracji Galop w Zielonce odbyło się szkolenie dla parkieciarzy pod patronatem Firmy Amar Parkiety. Prezentację swoich produktów przeprowadziły firmy: Loba – Wakol i Nobless Polska dystrybutor olejów i wosków OSMO.
Ze strony Loba – Wakol Polska szkolenie prowadził , konsultant techniczno-handlowy Łukasz Długosz odpowiedzialny za obsługę klientów Polski centralnej , oraz północno wschodniej wsparty wiedzą pracownika działu technicznego firmy Loba – Torsten Hammerschmidt. Zaprezentowano szeroka gamę produktów obu niemieckich producentów firm Wakol oraz Loba w tym nowości przeznaczone dla parkieciarzy profesjonalistów.
Został szeroko omówiony temat pomiarów i zaleceń wykonywany na budowach u klientów. Omówiono i pokazano pomiary wytrzymałości podłoża przy pomocy urządzenia PressoMess ,oraz omówiono szeroko burzliwy temat pomiarów CM , wilgotności oraz zmian wilgotności w jastrychach cementowych z racji coraz częściej spotykanych na rynku cementów CM II stosowanych w jastrychach.

Powrót

Zaprzyjaźnione sklepy

Amar Parkiety

Kontakt

Amar Parkiety


ul. Krynoliny 20
03-699 Warszawa   
tel/ fax: 22 743 16 10 
kom: 516 039 870                                   
kom: 516 039 871
e-mail: sklep@amarparkiety.pl
 
Godziny otwarcia sklepu:
pon-pt: 9:00 - 17:00
 
Konto Bankowe:
 
Jeżeli formą płatności jest przelew tradycyjny prosimy o podanie numeru zamówienia w tytule przelewu i wysyłkę pieniędzy na konto.
 
ING Bank Śląski:
29 1050 1054 1000 0022 3134 4447